Personel Alım

İstanbul Üniversitesi en az KPSS 50 puan ile personel alım ilanı! Başvurular bugün başladı!

İstanbul Üniversitesi 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca Sözleşmeli Personel alımı yapacağını açıkladı …

İstanbul Üniversitesi en az KPSS 50 puan ile personel alım ilanı! Başvurular bugün başladı!

İstanbul Üniversitesi 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca Sözleşmeli Personel alımı yapacağını açıkladı. En az lise mezunu adaylar arasından belirtilen kadrolara alım yapacağını açıklayan kurum, en az KPSS 50 puan şartı arıyor. Ayrıca yayınlanan ilan ile başvuru şartlarından tarihine kadar merak edilen tüm detaylar duyuruldu. İşte sözleşmeli personel alımı başvuru şekli…

İstanbul Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuruları 2 Kasım 2021 tarihi itibari ile başladı. Adaylar 16 Kasım 2021 tarihine kadar gerekli belgeler ile birlikte pbys.istanbul.edu.tr/basvuru adresi üzerinden online olarak tamamlayabilecek.

BAŞVURU EKRANI

İstanbul Üniversitesi tarafından alım yapılacak sözleşmeli personel kadroları şu şekilde;

  • Koruma ve Güvenlik Görevlisi 15

  • Destek Personeli 5

  • Teknisyen (Elektrik) 1

  • Teknisyen (Bilgisayar) 1

  • Hemşire 10

  • Diğer Sağlık Personeli (Radyoloji) 1

  • Diğer Sağlık Personeli (Laboratuvar) 1

  • Diğer Sağlık Personeli (Hayvan Sağlık Memuru) 1

  • Sağlık Teknikeri( Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik ) 1

1- Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak.

2- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

İlginizi Çekebilir  İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 29. 896 Beden İşçisi alımı! İŞKUR 2021 iş ilanları

3- Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek.

4- Başvuracak adayların 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmaları gerekmekte olup Lisans için 2020 KPSS-P3; Önlisans için 2020 KPSS- P93 ve Ortaöğretim için 2020 KPSS- P94 puan türü esas alınacaktır. 5- 5917 sayılı Kanunun 47. Maddesi’nin

5. Fıkrası (A)2 bendi gereğince, 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

6- Koruma ve Güvenlik Görevlisi kadrosuna başvuracak adayların Son başvuru tarihi itibariyle (17.11.1991 ve sonrası doğumlu olanlar) 30 (otuz) yaşını doldurmamış olması, 10/06/2004 tarihli ve 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10 uncu maddesinde yer alan şartları taşıması ve güncel Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartı bulunması gerekmektedir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Lütfen Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL