Personel Alım

Galatasaray Üniversitesi KPSS puanı ile Güvenlik Görevlisi ve Büro personeli alımı yapacak!

Galatasaray Üniversitesi, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca personel alımı yapılacağı açıklandı …

Galatasaray Üniversitesi KPSS puanı ile Güvenlik Görevlisi ve Büro personeli alımı yapacak!

Galatasaray Üniversitesi, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca personel alımı yapılacağı açıklandı. Yayınlanan ilan ile Koruma ve Güvenlik Görevlisi ve Büro personel alımına ilişkin başvuru şartlarından tarihine kadar merak edilen tüm detayları duyuruldu. Adaylar KPSS puanı esas alınarak boş kadrolara yerleştirilecek. İşte Galatasaray Üniversitesi 4/B Sözleşmeli Personel Alım İlanı detayları…

Galatasaray Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuruları 15 Ekim 2021 tarihinde başlayıp 1 Kasım 2021 tarihinde sorana erecek. 

Adaylar üniversitenin www.gsu.edu.tr internet sayfası üzerinden başvuru formu ve gerekli belgeler ile Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekiyor.

a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak.

b) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla sağlık açısından görevini devamlı yapmasına engel bir hali bulunmamak.

c) Güvenlik ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmış olmak.

ç) İlan son başvuru tarihi itibarıyla 30 yaşından gün almamış olmak.

d) Koruma ve güvenlik görevlisi için erkek adaylarda 170 cm’den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 15 den fazla, 13 den az olmamak.

İlginizi Çekebilir  Yıldız Teknik Üniversitesi KPSS 65 puan ile personel alım ilanı! Başvurular devam ediyor!

e) Koruma ve güvenlik görevlisi için kadın adaylarda 165 cm’den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 10 dan fazla, 13 den az olmamak.

f) Koruma ve güvenlik görevlisi ilanı için son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak.

g) Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu bulunmamak.

a) Başvuru Formu (www.gsu.edu.tr internet sayfasından temin edilebilir.),

b) Diploma veya mezuniyet belgesinin onaylı fotokopisi (e-Devlet çıktısı kabul edilecektir.),

c) Nüfus cüzdanı / T.C kimlik kartı fotokopisi, ç) Sağlık durumuna ilişkin yazılı beyan,

d) KPSS (B) grubu puanını gösteren belge fotokopisi,

e) Yukarıda yazılı olan özel şartlar ve aranan nitelikler bölümünde istenen belgeler,

f) 1 adet fotoğraf.

Adayların, ilgili belgeler ile birlikte ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. İlan edilen unvanlardan sadece birine başvuru yapılabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Lütfen Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL